Firma skupująca bursztyn

Skup bursztynu PIAST-AMBER - Stryjewskiego | 80-631 Gdańsk | woj. pomorskie | nr tel.: +48 506 867 500 | NIP: 583-250-46-99 | REGON: 364449270

Opis firmy

Bursztyn, określany często jako "kamień życia" jest specjalnością firmy PIAST-AMBER. Zajmuje się ona skupem brył, niezależnie od tego, w jakiej frakcji występują. Firma działa w tym zakresie od lat, oferując klientom sprawną i rzetelną wycenę. Dokonują jej specjaliści, którzy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Współpracowali już z wieloma klientami, dzięki czemu ich usługi są sprawdzone. Cena skupu jest przez nich indywidualnie określana po dostarczeniu przez klienta materiału zdjęciowego.

Bursztyn cena skupu

Bursztyn, którego skupem zajmuje się firma PIAST-AMBER, jest kamieniem, który można znaleźć w wielu domach. Jeżeli nikt z niego nie korzysta, firma oferuje jego spieniężenie, które realizowane jest przez specjalistów w tej dziedzinie. Zapewniają oni rzetelną obsługę i uczciwą wycenę bursztynu. Skupowane są bryły unikatowe, kolekcjonerskie, półfabrykanty oraz w stanie surowym. Cena skupu jest poparta rzeczową analizą i jest ona korzystna dla klientów firmy. W celu nawiązania współpracy i darmowej wyceny posiadanego bursztynu, można przesłać formularz ze zdjęciem dostępny na stronie internetowej.

Oferta pełna: Bursztyn cena skupu

Dane dodatkowe

www.skupbursztynu.com

www.skupbursztynu.com

infoskupbursztynu.com

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: