Przewóz osób na lotnisko

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | nr tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Opis firmy

Makrym to firma, która stacjonuje w Gorzowie Wielkopolskim i zajmuje się transferem osób na lotniska, do pracy, na imprezy okolicznościowe, wycieczki i inne. Działa nie tylko na terenie Polski, ale również zagranicą, oferując przejazdy do Niemiec, Szwajcarii czy Belgii. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami z 2016 roku, które wyposażone są w udogodnienia, takie jak komfortowe siedzenia, klimatyzacja oraz WiFi. Zapewnia to sprawną i przyjemną podróż. Zatrudnieni doświadczeni kierowcy pilnują dotarcia na miejsce w planowanym czasie oraz zapewniają bezpieczeństwo przejazdu.

Transfer na lotnisko

Transfer na lotnisko Berlin Brandenburg to jedna z ofert firmy przewozowej Makrym. Z tego miejsca odbywa się wiele lotów w ciekawe i egzotyczne kierunki, dlatego podróżujący z Polski często decydują się stamtąd wyruszyć do wybranego celu. Firma dysponuje busami ośmioosobowymi, które są bardzo wygodne i zapewniają komfortową jazdę. Transfer "od drzwi do drzwi" jest znacznie szybszy i pozwala uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Doświadczeni kierowy firmy zapewniają sprawną i bezpieczną podróż, a przede wszystkim planowe dotarcie na lotnisko.

Oferta pełna: http://przewozy.markrym.pl/lotniska.html

Dane dodatkowe

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: