Tanie nocleg i

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Opis firmy

Bydgoszcz to piękne miasto nad rzeką Brda. Dzięki wodzie przepływającej przez środek miasta, zyskało ono wyjątkowy charakter, który zachwyca każdego turystę. Stare miasto zaskakuje ogromem atrakcji. W pobliżu Mostowej 3 znajdują się m.in. Wyspa Młyńska, Kościół Klarysek, Spichrze czy Opera Nova. Dla fanów sztuki interesujące będą również: Galeria Miejska BWA, Filharmonia Pomorska oraz Teatr Polski. To świetne miejsce na wypad ze znajomymi czy drugą połówką. Uniwersalność tego miasta sprawia, że sprawdzi się również na wyjazd z dziećmi.

Pokoje w centrum

Jeśli interesuje Cię tani nocleg (Bydgoszcz centrum) to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Magnus. Mostowa 3 ma nie tylko świetną lokalizację, ale również wiele innych plusów. Przede wszystkim, wszystkie studia w kamienicy są wyremontowane, czyste i schludne. Wraz z pokojami do dyspozycji gości są również aneksy kuchenne oraz łazienki. Wśród licznych udogodnień znajdują się WIFI, telewizor oraz radio. Jednym z największych plusów jest na pewno atrakcyjna cena, która sprawia, że urlop w Bydgoszczy nie musi być drogi.

Oferta pełna: Tani nocleg bydgoszcz centrum

Dane dodatkowe

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: