Klimatyzacja

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | nr tel.: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Opis firmy

Warto dziś już przygotować się na upały i przed sezonem wakacyjnym zamontować w domu lub mieszkaniu klimatyzację. Firma Złota Klimatyzacja działa ponad dekadę w branży HVAC. Dodatkowo posiada również autoryzację najlepszych firm na rynku. Stawia na urządzenia renomowanych marek, dzięki czemu mamy pewność dostępności części zamiennych i jakości produktu. Klienci mogą być pewni poziomu montażu klimatyzatora oraz jego późniejszego serwisu. Na stronie internetowej www.zlotaklimatyzacja.pl znajdziesz aktualną ofertę i dane kontaktowe.

Naprawa i serwis klimatyzatorów w Krakowie

Firma oferuje montaż klimatyzatorów na terenie Krakowa. Dziesięć lat doświadczenia oraz liczne szkolenia personelu gwarantują montaż oraz opiekę na najwyższym poziomie. W Złotej Klimatyzacji klient jest pod ciągłą opieką monterów, dzięki czemu nie musi przejmować się terminami. Przedstawiciele firmy sami kontaktują się w danym okresie, na który przypada serwis. Dodatkowo możliwa jest naprawa klimatyzatorów w mieście Kraków. W każdej chwili można skontaktować się firmą mailowo lub telefonicznie, aby naprawić swoją klimatyzację.

Oferta pełna: www.zlotaklimatyzacja.pl

Dane dodatkowe

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy: