Tłumaczenie konferencji

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Opis firmy

Tłumaczenie konferencji jest nie lada wyzwaniem dla każdego tłumacza. Dopiero długoletnie doświadczenie i szeroka wiedza specjalistyczna są w stanie pozwolić na rzetelne tłumaczenie dużych wydarzeń. Praktykuje się różne metody tłumaczeń, ale niewątpliwie najskuteczniejszą formą (ale też jednocześnie najtrudniejszą) są tłumaczenia symultaniczne. Poznań jest miejscem o międzynarodowym charakterze. Odbywa się tutaj wiele targów i konferencji, przez co prelegenci i słuchacze wymagają od organizatorów o wiele więcej.

Tłumaczenia symultaniczne

Tylko tłumaczenia symultaniczne są w stanie zapewnić rzetelne tłumaczenie w wielu językach jednocześnie, w czasie bieżącym. Jest to najbardziej komfortowy wybór zarówno dla słuchaczy, jak i organizatorów. Słuchacze zyskują tłumaczenia w swoim języku i na bieżąco mogą śledzić prezentację prelegenta. Organizatorzy unikają opóźnień, ponieważ tłumaczenia symultaniczne odbywają się "na żywo" przez co nie wydłużają konferencji. Skorzystaj z usług Symultaniczne Poznań i przekonaj się na jak wysokim poziomie może stać Twoja konferencja.

Oferta pełna: Kontakt

Dane dodatkowe

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Praca w godzinach:

Poniedziałek10:00-18:00
Wtorek10:00-18:00
Środa10:00-18:00
Czwartek10:00-18:00
Piątek10:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy: