Dostawca sprzętu kosmetycznego

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Opis firmy

Hurtownia Kosmetyczna Corio wspiera gabinety z całego kraju, dostarczając im wysokiej klasy produktów do przeprowadzania zabiegów. Bogata gama artykułów zaprezentowanych w jej ofercie pozwoli każdemu klientowi odnaleźć wyposażenie, które jest mu niezbędne. Znajdują się tam zarówno specjalistyczne preparaty do peelingu czy mezoterapii, ale także do makijażu, na przykład zestawy do konturowania Makeup Revolution. Dedykowane meble kosmetyczne, czyli fotele oraz stoły do masażu dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Zestaw do konturowania Makeup Revolution

Szeroka oferta hurtowni uwzględnia produkty stosowane przez wizażystki. Wykonują one profesjonalny makijaż ślubny czy karnawałowy z użyciem artykułów, takich jak zestaw do konturowania Makeup Revolution czy wysokiej klasy podkładów. W związku z tym, iż preparaty takie dostępne są w atrakcyjnych cenach, klienci mogą zamówić ich szeroką gamę. Z produktami do wizażu można zapoznać się na dedykowanej podstronie hurtowni, a następnie zamówić te, które są niezbędne do wykonania zjawiskowego i niepowtarzalnego makijażu.

Oferta pełna: Zestaw do konturowania Makeup Revolution

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: