Polski producent systemów oświetlenia

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 Września | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Opis firmy

Feniks LED System to polski producent systemów oświetlenia LED. W swojej ofercie ma on rozmaite rozwiązania, które wykorzystywane mogą być w domach, lokalach usługowych i w wielu innych miejscach. Firma działa od wielu lat, dlatego oferuje sprawdzone i solidne produkty, które wyróżniają się starannością i wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Firma nieustannie się rozwija, chcąc spełniać największe oczekiwania swoich klientów, dlatego rozszerza swoją ofertę i aktualizuje, wykorzystując nowe technologie.

Taśma LED RGB z pilotem

Taśma LED pozwala na uzyskanie pięknego i nietypowego oświetlenia w rozmaitych kolorach. Umożliwia montowanie na różne sposoby, dzięki czemu każdy może uzyskać wyjątkowy efekt naświetlenia w swoim pomieszczeniu. W ofercie firmy Feniks LED System dostępne są różnorodne warianty tego elementu. Są one samoprzylepne, dlatego można umieścić je w nietuzinkowych miejscach, których klimat podkreślą. Taśma LED RGB z pilotem umożliwia wygodną zmianę kolorów na dowolnie wybrany, dzięki czemu w łatwy sposób można zmieniać nastrój w pomieszczeniu.

Oferta pełna: Taśma led rgb z pilotem - led-sklep.com

Dane dodatkowe

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: