Repliki mieczy

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Opis firmy

Każdy zafascynowany bronią oraz historią, zainteresuje się asortymentem sklepu internetowego Aleprezent. Można w nim odnaleźć repliki mieczy, pistoletów i akcesoria, które były wykorzystywane w przeszłości podczas różnych słynnych bitew i wojen na całym świecie. Wszystkie produkty do złudzenia przypominają oryginały i oferują wysoką jakość oraz staranność wykonania. Broń pochodzi od producentów z całego świata. Artykuły z asortymentu mogą być bardzo nietuzinkowym pomysłem na prezent dla osób o zainteresowaniach związanych z historią.

Miecz dwuręczny

Repliki mieczy dwuręcznych można odnaleźć w ofercie sklepu internetowego Aleprezent. Występują one w rozmaitych wersjach o różnym rozmiarze i wadze. Są jednak wykonane tak, by do złudzenia przypominały oryginał. Miecze z oferty są replikami broni użytych w różnych słynnych bitwach w Europie. Posiadają rozmaite rękojeści, jedne bardziej zdobione, inne proste, w zależności od upodobania. Miecz dwuręczny wykorzystywany był głównie w średniowieczu oraz renesansie przez piechotę. Udekorowanie przestrzeni domowej takim egzemplarzem to wprowadzenie do wnętrza elementu wyjątkowości.

Oferta pełna: Miecz dwuręczny - sklep aleprezent.com.pl

Dane dodatkowe

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy: